كارخانه توليد پوشاك شركت ردا پرديس ايرانيان در بهمن ماه سال 1387 و با حضور وزير محترم كار و امور اجتماعي افتتاح و به بهره برداري رسيد .
اين كارخانه در فاز اول و دوم خود ، داراي فضاي كار و توليد افزون بر 6500 متر مربع ، شامل سالنهاي طراحي ، برش ، دوخت ، پرس بخار و كنترل كيفيت و بسته بندي بوده و در پنج طبقه طراحي و اجرا گشته است.

 

در طراحي فضاي کار و توليد کارخانه کليه نکات فني، ايمني و بهداشتي محيط کار از قبيل نور طبيعي و کافي، تهويه مطبوع، محيط پاکيزه و مفرح توليد، خروجيهاي اضطراري، وسايل اطفا حريق، سيستم هاي جلوگيري از اتصال برق، آسانسور براي تسهيل حمل و نقل، رختکن مدرن، ناهار خوري استاندارد، سيستم صوتي و تصويري مرکزي، تست پزشکي کارکنان و آموزش مداوم آنان و هر آنچه شايسته يک واحد مدرن کار و توليد مي باشد، در نظر گرفته شده است .


 ماشين آلات طراحي و پرس بخار و برش كارخانه از كشور ايتاليا و ماشين آلات دوخت تماماً از كشور ژاپن تأمين و نصب گرديده است.

ظرفيت ماشين آلات نصب شده در دو فاز ، براي توليد 2.000.000 قطعه انواع پوشاك در سال پيش بيني شده است كه بر اساس سفارشات مشتريان داخلي و خارجي توليد مي گردد.

تعداد پرسنل كارخانه در دوفاز بالغ بر 400 نفر بوده كه پس از كسب آموزش و مهارت لازم در مركز آموزش فني و حرفه اي كارخانه كه با مجوز و نظارت  سازمان فني و حرفه اي كشور در محل كارخانه احداث گرديده است ، بكار مشغول خواهند شد . دايره فني و طراحي ما با پيشينه گرانسنگي از تجربيات حرفه اي ، آمادگي دارد كه هرگونه مشاوره مورد نياز سفارش دهندگان و مشتريان محترم خود را در امور مربوط به طراحي لباس متناسب با خواسته آنها ، انتخاب پارچه مناسب و حتي تأمين پارچه مورد لزوم را در اختيارشان قرار دهد .

- نوآوري
-
كيفيت مورد درخواست

- قيمت مناسب

- تحويل به موقع سفارشات


اركان اصلي تلاش ما براي پاسخگويي با افتخار به خواسته هاي بحق مشتريان عزيزمان خواهد بود .

مدير عامل